پرش به محتوا
Home » قرص میزوپروستول برای سقط

قرص میزوپروستول برای سقط

قرص میزوپروستول برای سقط %%sep%% عملکرد قرص سایتوتک %%sep%% قرص سایتوتک خوردم ولی خونریزی ندارم %%sep%% طرز استفاده صحیح از قرص سقط جنین

قرص میزوپروستول برای سقط

قرص میزوپروستول برای سقط اگر باردار هستید یا قصد بارداری دارید، میزوپروستول را برای پیشگیری از زخم مصرف نکنید. میزوپروستول ممکن است باعث سقط جنین، زایمان زودرس یا نقص مادرزادی شود.

خرید قرص سقط جنین

 

خرید قرص سقط جنین

 

اگر شما زنی در سنین باروری هستید، تنها در صورتی که تست بارداری منفی در 2 هفته گذشته داشته باشید و در حین مصرف میزوپروستول از روش قابل اعتماد کنترل بارداری استفاده کنید، می توانید برای جلوگیری از زخم معده از میزوپروستول استفاده کنید. مصرف میزوپروستول را باید از روز دوم یا سوم قاعدگی شروع کنید. اگر در حین مصرف میزوپروستول باردار شدید، مصرف آن را قطع کرده و بلافاصله با پزشک خود تماس بگیرید.

قبل از مصرف میزوپروستول، از داروساز یا پزشک خود یک نسخه از اطلاعات سازنده را برای بیمار بخواهید و آن را با دقت مطالعه کنید. در مورد خطرات مصرف میزوپروستول با پزشک خود صحبت کنید.

اجازه ندهید شخص دیگری داروی شما را مصرف کند، به خصوص خانمی که باردار شده یا ممکن است باردار شود قرص میزوپروستول برای سقط.

چرا قرص میزوپروستول برای سقط تجویز می شود؟

قرص میزوپروستول برای سقط میزوپروستول برای جلوگیری از زخم در افرادی که از داروهای آرتریت یا مسکن خاصی استفاده می کنند، از جمله آسپرین که می تواند باعث ایجاد زخم شود، استفاده می شود. از پوشش معده محافظت می کند و ترشح اسید معده را کاهش می دهد.

قرص سقط جنین

 

قرص سقط جنین

 

قرص میزوپروستول برای سقط چگونه باید استفاده شود؟

میزوپروستول به صورت قرص خوراکی می آید. معمولاً 4 بار در روز، بعد از غذا و قبل از خواب همراه با غذا مصرف می شود. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد. میزوپروستول را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. از مصرف آن بیشتر یا کمتر یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است، مصرف نکنید. قرص میزوپروستول برای سقط

میزوپروستول باید به طور منظم مصرف شود تا موثر باشد. زنان نباید اولین دوز خود را تا روز دوم یا سوم قاعدگی خود مصرف کنند (برای اطمینان از اینکه باردار نیستند). بدون مشورت با پزشک مصرف میزوپروستول را قطع نکنید.

میزوپروستول همچنین گاهی اوقات برای درمان زخم و القای زایمان استفاده می شود. میزوپروستول به تنهایی یا همراه با میفپریستون برای پایان دادن به بارداری اولیه استفاده می شود. با پزشک خود در مورد خطرات احتمالی استفاده از این دارو برای بیماری خود صحبت کنید.

قیمت قرص سقط جنین

 

قیمت قرص سقط جنین

 

قرص میزوپروستول برای سقط این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف میزوپروستول،

 • اگر به میزوپروستول یا هر داروی دیگری حساسیت دارید، به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. قرص میزوپروستول برای سقط
 • به پزشک و داروساز خود بگویید که چه داروهای تجویزی و بدون نسخه مصرف می کنید، به ویژه آنتی اسیدها، آسپرین، داروهای آرتریت، و ویتامین ها.
 • در صورت شیردهی به پزشک خود اطلاع دهید.

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را رها کنید و برنامه دوز منظم خود را ادامه دهید. برای جبران نوبت فراموش شده دوز دوز مصرف نکنید.

سقط جنین با قرص سایتوتک

سقط جنین با قرص سایتوتک

این دارومی تواند چه عوارض جانبی داشته باشد؟ – این دارو چه عوارض جانبی دارد؟

قرص میزوپروستول برای سقط میزوپروستول ممکن است عوارض جانبی ایجاد کند. اگر هر یک از این علائم شدید است یا از بین نمی رود، به پزشک خود اطلاع دهید:

 • اسهال
 • سردرد
 • دل درد
 • ناراحتی معده
 • گاز
 • استفراغ
 • یبوست
 • سوء هاضمه

اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید: قرص میزوپروستول برای سقط

 • استفراغ خون
 • مدفوع خونی یا سیاه و قیری رنگ

عارضه جانبی جدی را تجربه کردید، ممکن است شما یا پزشکتان گزارشی را به برنامه گزارش رویدادهای نامطلوب MedWatch سازمان غذا و دارو (FDA) به صورت آنلاین  یا از طریق تلفن ارسال کنید.

قرص سقط جنین چیست

 

قرص سقط جنین چیست

 

در مورد نگهداری و دفع این دارو چه چیزهایی باید بدانم؟

قرص میزوپروستول برای سقط این دارو را در ظرفی که در آن آمده، محکم بسته و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید. آن را در دمای اتاق و به دور از گرما و رطوبت اضافی (نه در حمام) نگهداری کنید.

مهم است که تمام داروها را از دید و دسترس کودکان دور نگه دارید، زیرا بسیاری از ظروف (مانند قرص های هفتگی و قطره های چشمی، کرم ها، چسب ها و استنشاق ها) در برابر کودک مقاوم نیستند و کودکان خردسال می توانند آنها را به راحتی باز کنند. برای محافظت از کودکان خردسال در برابر مسمومیت، همیشه درپوش‌های ایمنی را قفل کنید و فوراً دارو را در مکانی امن قرار دهید – جایی که بالا و دور و دور از دید و دسترس آنها باشد.

Cytotec

قرص میزوپروستول برای سقط داروهای غیر ضروری باید به روش های خاصی دور ریخته شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوانات خانگی، کودکان و سایر افراد نمی توانند آنها را مصرف کنند. با این حال، نباید این دارو را داخل توالت بریزید. درعوض، بهترین راه برای دور انداختن داروهایتان از طریق یک برنامه بازپس گیری دارو است. با داروساز خود صحبت کنید یا با بخش زباله/بازیافت محلی خود تماس بگیرید تا در مورد برنامه های بازپس گیری در جامعه خود مطلع شوید. اگر به برنامه بازپس گیری دسترسی ندارید، به وب سایت دفع ایمن داروها

Medication abortion

در صورت اورژانس / مصرف بیش از حد

قرص میزوپروستول برای سقط در صورت مصرف بیش از حد، با خط کمک کنترل مسمومیت تماس بگیرید. اطلاعات همچنین به صورت آنلاین در موجود است . اگر قربانی به زمین افتاده است، تشنج کرده است، مشکل تنفسی دارد یا نمی تواند بیدار شود، بلافاصله با اورژانس با  تماس بگیرید.

Diclofenac And Misoprostol

چه اطلاعات دیگری باید بدانم؟

تمام قرار ملاقات ها را با دکتر خود حفظ کنید.

قرص میزوپروستول برای سقط هر سوالی در مورد پر کردن مجدد نسخه خود دارید از داروساز خود بپرسید.

برای شما مهم است که فهرستی مکتوب از تمام داروهای تجویزی و بدون نسخه (بدون نسخه) که مصرف می‌کنید، و همچنین محصولاتی مانند ویتامین‌ها، مواد معدنی یا سایر مکمل‌های غذایی داشته باشید. هر بار که به پزشک مراجعه می کنید یا در بیمارستان بستری می شوید، باید این لیست را همراه خود داشته باشید. همچنین اطلاعات مهمی است که باید در مواقع اضطراری همراه خود داشته

 

Misoprostol and pregnancy termination

عملکرد قرص سایتوتک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *