پرش به محتوا
Home » خرید قرص سایتوتک

خرید قرص سایتوتک

خرید قرص سایتوتک %%sep%% قرص سایتوتک در داروخانه %%sep%% اصل %%sep%% در تهران کرج اصفهان %%sep%% سایتوتک بدون نسخه %%sep%% خرید قرص سایتوتک در داروخانه مشهد

خرید قرص سایتوتک اصل (داروی سقط جنین) چیست؟ 09030123197

خرید قرص سایتوتک اصل 09030123197 نام تجاری دارویی است که ترکیب دارویی آن میزوپروستول، یک پروستاگلاندین مصنوعی است که می‌توان از آن به صورت خوراکی، واژینال یا زیر زبانی استفاده کرد. این دارو در ابتدا برای درمان و پیشگیری از زخم معده و اثنی عشر وارد بازار شد. با این حال، بعداً مشاهده شد که این قرص باعث گشاد شدن دهانه رحم زن و تقویت انقباضات رحمی می‌شود، یعنی دارویی که سقط جنین را تسهیل می‌کند  طریقه مصرف قرص سایتوتک  خرید قرص سایتوتک در یزد خرید قرص سایتوتک در داروخانه مشهد قرص سایتوتک اصل آمریکایی قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر.خرید قرص سایتوتک,خرید قرص سایتوتک در داروخانه,خرید قرص سایتوتک اصل,خرید قرص سایتوتک در تهران,خرید قرص سایتوتک در کرج,خرید قرص سایتوتک دیجی کالا,خرید قرص سایتوتک نی نی سایت,خرید قرص سایتوتک در اصفهان,خرید قخرید قرص سقط جنین

خرید قرص سقط جنین

رص سایتوتک بدون نسخه,خرید قرص سایتوتک در داروخانه مشهد

خرید قرص سقط جنین و قیمت آمپول سقط جنین

قرص میزوپروستول (داروی سقط جنین) + نحوه مصرف و خطرات

 

معرفی میزوپروستول

میزوپروستول دارویی است که به عنوان آنالوگ مصنوعی پروستاگلاندین E1، یک ماده طبیعی که مسئول انقباضات رحمی و نرم شدن دهانه رحم در زمان زایمان است، تعریف می‌شود و به عنوان یک پروستانوئید طبقه‌بندی می‌شود و در گروه پروستاگلاندین‌ها قرار می‌گیرد  در یزد  در داروخانه مشهد قرص سایتوتک اصل آمریکایی.

قیمت قرص سقط جنین

قیمت قرص سقط جنین

میزوپروستول به عنوان قرص سایتوتک به فروش می‌رسد و برای مبارزه با بیماری‌های معده استفاده می‌شود، اما این دارو همچنین دارای اثر سقط جنین است، روشی که امروزه بیشتر از آن استفاده می‌شود  در یزد  در داروخانه مشهد قرص سایتوتک اصل آمریکایی.

پس باید گفت که سیتوتک دارویی است که در ترکیبات خود حاوی میزوپروستول است، که در ابتدا برای درمان زخم معده ایجاد شد، زیرا با مسدود کردن تولید اسید معده و القای تولید مخاط، از دیواره معده محافظت می‌کند. قرص سایتوتک نباید در هیچ زمانی بدون توصیه پزشکی استفاده شود، زیرا می‌تواند اثرات جدی برای سلامتی، به ویژه در زنان باردار داشته باشد  در یزد  در داروخانه مشهد  آمریکایی قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر.

تداخلات دارویی خرید قرص سایتوتک اصل

 

سقط جنین با قرص

 

سقط جنین با قرص

 

خرید قرص سایتوتک در یزد  در داروخانه مشهد  اصل آمریکایی.

خرید قرص سایتوتک اصل برخی از داروها با میزوپروستول همخوانی ندارند و هنگامی که مصرف می‌شوند، می‌توانند اثر خود را تغییر یا کاهش و همچنین احتمال عوارض جانبی را افزایش دهند خرید قرص سایتوتک در یزد خرید قرص سایتوتک در داروخانه مشهد قرص سایتوتک اصل آمریکایی.

سایتوتک دارای اثرات زیر است:

 • با افزایش سنتز بی‌کربنات‌ها باعث خنثی‌سازی اسید می‌شود.
 • از دیواره های معده در برابر مولکول‌های تهاجمی با افزایش تولید مخاط محافظت می‌کند و ترکیب کیفی آن را بهبود می‌بخشد.
 • با تحریک فرآیندهای بازسازی، خون‌رسانی به مخاط دستگاه گوارش را بهبود می‌بخشدد آمپول سقط جنین در تبریز.
 • میزوپروستول شدت انقباضات رحم را افزایش می‌دهد قیمت قرص سقط جنین فایزر در یزد.

خرید قرص سقط جنین

آیا خرید قرص سایتوتک اصل می‌ تواند بر باروری یا رابطه جنسی تأثیر بگذارد؟

هیچ شواهد علمی دال بر این اثر وجود ندارد. هنگامی که قرص سایتوتک در یک محیط کنترل شده و تحت نظارت پزشکی استفاده شود، هیچ خطری برای بیمار وجود ندارد. با وجود این، در صورت استفاده در دوزهای ناکافی، بدون توجه به پروتکل‌ها و موارد منع مصرف، خطر آسیب غیرقابل برگشت به رحم وجود دارد خرید قرص فایزر در مشهد. قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر

خرید قرص سقط جنین

 

خرید قرص سقط جنین 

 

 

نحوه استفاده از میزوپروستول

قرص سیتوتک به صورت خوراکی مصرف می‌شود. استفاده از فرم دوز آن مستقیماً با غذا، بعد از غذا و قبل از رفتن به رختخواب توصیه می‌شود. برای درمان ضایعات اولسراتیو دستگاه گوارش، گاستریت با فرسایش مخاطی، دوز روزانه ۰.۸ میلی‌گرم است که به ۲-۴ دوز تقسیم می‌شود.

موارد مصرف خرید قرص سایتوتک اصل

این قرص برای موارد زیر تجویز می‌شود:

 • نیاز به استفاده از NSAIDs
 • زخم معده خرید آمپول سقط جنین در مشهد
 • زخم اثنی عشر با یا بدون خونریزی قیمت قرص سقط جنین در زنجان
 • ضایعات اولسراتیو معده با یا بدون خونریزی خرید قرص سقط جنین در رشت

کاربرد قرص سایتوتک

خرید قرص سایتوتک اصل میزوپروستول به گروهی از داروها به نام آنتی اسیدها و زخم‌ها تعلق دارد. این یک محصول مصنوعی مشابه پروستاگلاندین E1 است، ماده‌ای که از دیواره داخلی معده محافظت می‌کند. بنابراین، قرص سایتوتک همان عمل پروستاگلاندین تولید شده توسط بدن را تقویت کرده، یعنی ترشح شیره معده را مسدود و باعث تولید مخاط می‌شود  در یزد  در داروخانه مشهد قرص سایتوتک اصل آمریکایی.

به این ترتیب قرص سایتوتک از مخاط گوارشی نیز محافظت می‌کند. این قرص برای جلوگیری از ظهور زخم معده یا اثنی عشر، که اغلب در اثر استفاده از داروهای ضد التهابی ایجاد می‌شود، کاربرد دارد  در یزد خرید قرص سایتوتک در داروخانه مشهد اصل آمریکایی.

 

قیمت قرص سایتوتک

قیمت قرص سایتوتک

در بسیاری از کشورها به دلیل قوانین محدودکننده، قرص سایتوتک فقط برای القای زایمان یا سقط جنین (در مواردی که قانون پیش بینی کرده‎است) در بیمارستان‌ها و زایشگاه‌ها در دسترس است و باید توسط متخصص زنان و زایمان تجویز شود. همچنین، این دارو برای عموم مردم عرضه نمی‌شود  در یزد در داروخانه مشهد قرص سایتوتک اصل آمریکایی.

خرید آمپول سقط جنین

 

خرید آمپول سقط جنین

قرص سایتوتک را باید از کجا خرید؟

خرید قرص سایتوتک اصل قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر در بسیاری از کشورها، سایتوتک را نمی‌توان به صورت رایگان در داروخانه‌های معمولی خریداری کرد، زیرا فقط در بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها برای القای زایمان یا سقط جنین در موارد بسیار خاص موجود است، که باید توسط پزشک ارزیابی شود، زیرا در صورت استفاده نادرست از دارو می‌تواند عوارض جانبی جدی ایجاد کند  در یزد  در داروخانه مشهد قرص سایتوتک اصل آمریکایی.

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سقط جنین 

اثرات جانبی قرص سایتوتک

استفاده از این قرص ممکن است با موارد زیر همراه باشد:

 • یبوست
 • اسهال
 • بثورات پوستی
 • درد در قسمت پایین شکم یا معده
 • آستنی
 • استفراغ
 • سردرد
 • هیپرمنوره قیمت قرص سقط جنین در رشت
 • ترشحات خونی واژن خرید قرص سقط جنین در رشت
 • حالت تهوع خرید قرص سقط جنین در اصفهان
 • تغییر وزن بدن قیمت قرص سقط جنین در زنجان قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر
 • تشنج قیمت قرص سقط جنین در قزوین
 • نفخ شکم
 • لرزش خرید قرص سقط جنین در قزوین
 • خستگی خرید قرص سقط جنین در زنجان

 

داروی سقط جنین بدون نسخه

 

داروی سقط جنین بدون نسخه

 

موارد منع مصرف قرص سایتوتک

این قرص برای موارد زیر تجویز نمی‌‍‌شود:

 • افت فشار خون شریانی قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر
 • شکل حاد نارسایی کلیه خرید قرص سقط جنین در اصفهان
 • اختلالات گردش خون مغزی قیمت قرص سقط جنین
 • آسیب شناسی روده همراه با التهاب خرید آمپول سقط جنین در رامسر
 • بارداری قیمت آمپول سقط جنین در شیراز
 • موارد مصرف در بیماران زیر ۱۷ سال قیمت قرص سقط جنین در تنکابن

خرید قرص سقط جنین

Cytotec

گروه دارویی:

فرم صناعی پروستاگلاندین E1

نام ژنریک دارو:

Misoprostol

نام برند:

Cytotec

شکل و قدرت دارویی

قرص 200 میکروگرمی

بسته بندی:

28 عددی

مکانیسم اثر:

خرید قرص سایتوتک اصل ترشح اسید معده را از طریق اثرگذاری مستقیم بر سلول های جداری کاهش می دهد. سلول های جداری رسپتورهایی دارند که تمایل شدیدی به پروستاگلندین های گروه E دارند.

در رحم نیز باعث انقباض عضلات صاف رحمی و اتساع دهانه رحم می شود در یزد  در داروخانه مشهد قرص سایتوتک اصل آمریکایی.

قرص سقط جنین

قرص سقط جنین

موارد مصرف خرید

1. زخم معده و روده

2. این دارو کاربرد وسیعی در طب زنان دارد.  Cytotec در این موارد هم به صورت خوراکی و هم به صورت واژینال تجویز می گردد (یعنی آنکه همان قرص خوراکی به صورت واژینال مصرف می شود).

 • کالج زنان و زایمان آمریکایی Cytotec  را در آماده سازی سرویکس و القا زایمان توصیه نموده است قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر  در یزد  در داروخانه مشهد قرص سایتوتک اصل آمریکایی.
 • Cytotec  اصل از طرف سازمان بهداشت جهانی، کالج زنان و زایمان آمریکایی و کالج سلطنتی زنان و زایمان برای ختم زایمان تا 9 هفته از شروع بارداری توصیه شده است. همچنین، سازمان بهداشت جهانی و کالج سلطنتی زنان و زایمان استفاده از Cytotec  را برای ختم حاملگی پس از هفته دوازدهم تا هفته بیست و چهارم توصیه کرده اندخرید قرص سایتوتک در یزد  در داروخانه مشهد قرص سایتوتک اصل آمریکایی.
 • Cytotec در این 2 مورد هم به صورت خوراکی و هم به صورت واژینال تجویز می شود طریقه مصرف قرص سایتوتک خرید قرص سقط جنین در مشهد قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر.

3. جهت کاهش خونریزی پس از زایمان به دلیل آتونی رحم نیز استفاده شده است. استفاده آن به طور پیشگیرانه طی زایمان در مناطقی که آنمی در زنان سن باروری شایع می باشد مطرح شده است در یزد  در داروخانه مشهد قرص سایتوتک اصل آمریکایی.

دوز و نحوه مصرف:

زخم معده و روده: 100-200 میکرو گرم خوراکی . 4 بار در روز همراه غذا قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر

فارماکوکینیتیک

وقتی به صورت خوراکی مصرف می شود سریع جذب می گردد و اثر مهار ترشح اسید 30 دقیقه بعد از تک دوز خوراکی ایجاد می شود. 80% دفع ادراری دارد خرید قرص سایتوتک در یزد  در داروخانه مشهد  آمریکایی.

تداخل دارویی:

تداخلی که از نظر بالینی مهم باشد با داروهای دیگر از جمله NSAID ها و پروپرانول گزارش نشده است طریقه مصرف قرص سایتوتک.

موارد منع مصرف

 • سابقۀ حساسیت شناخته شده به پروستاگلاندین ها
 • بارداری

 

What is Cytotec?

مصرف در دوران بارداری خرید

طبقه آن در حاملگی X است. Cytotec می تواند اثرات تراتوژنیک (مانند نقائص جمجمه، فلج اعصاب جمجمه ای، نقائص صورت و اندام) داشته باشد  قیمت قرص سقط جنین در هلال احمر در یزد در داروخانه مشهد   آمریکایی.

Cytotec

 مصرف در دوران شیردهی : 

از آنجایی که به سرعت در بدن متابولیزه می شود، بعید است که در شیر ترشح شود. با این وجود از آنجا که داده ای در مورد ترشح متابولیت فعال این دارو (اسید میزوپروستول) در شیر در دست نیست، نباید این دارو طی شیردهی مصرف شود طریقه مصرف قرص سایتوتک .

موارد هشدار و احتیاط:

در صورتی که Cytotec  برای ختم حاملگی یا القا زایمان استفاده می شود، توجه به اصول و موارد منع تجویز دارو در این موارد ضروری است طریقه مصرف

شرایط نگهداری

Cytotec باید به دور از رطوبت و در دمای حدود 25 درجه سانتی گراد نگه داری شود طریقه مصرف قرص سایتوتک .

 

Misoprostol Tablets

نکته پایانی

خرید قرص سایتوتک اصل میزوپروستول اصل فقط باید در بیمارستان‌ها یا کلینیک‌ها، تحت نظارت یک متخصص و بر اساس توصیه‌ها و ارزیابی‌های پزشکی استفاده شود زیرا میزوپروستول ماده‌ای است که انقباضات رحمی را افزایش می‌دهد، بنابراین نباید در دوران بارداری خارج از محیط بیمارستان استفاده شود. این دارو هرگز نباید بدون توصیه پزشکی مصرف شود، به خصوص در موارد مشکوک به بارداری، زیرا ممکن است برای زن و جنین خطرناک باشد و باعث سقط جنین شود.

misoprostol (Rx)

این سایت جهت سلامت بانوان و اطلاع رسانی و آگاهی بانوان از خطرات و عوارض استفاده از قرص ها و آمپول های سقط جنین و پیشگیری از عواملی است که باعث سقط جنین می شود.

 

This site is for women’s health and women’s information and awareness of the risks and complications of using abortion pills and ampoules and preventing the factors that cause abortion.
We do not sell any pills
Thanks

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *