پرش به محتوا
Home » از کجا بفهمیم جنین سقط شده

از کجا بفهمیم جنین سقط شده

از کجا بفهمیم جنین سقط شده %%sep%% شکل جنین سقط شده در ماه اول %%sep%% عکس جنین سقط شده شش هفته ای %%sep%% سقط کامل چجوریه %%sep%% عکس سقط جنین در پریودی

از کجا بفهمیم جنین سقط شده

از کجا بفهمیم جنین سقط شده آیا در حال بهبودی پس از سقط جنین هستید یا به خطرات این عمل فکر می کنید؟ اگر اخیراً سقط جنین کرده‌اید و مشکوک هستید که ممکن است از عارضه‌ای رنج می‌برید، این مطلب را بخوانید تا بدانید سقط ناقص چیست و علائمی که باید مراقب آن باشید.

قرص سقط جنین

قرص سقط جنین

سقط جنین ناقص چیست؟ از کجا بفهمیم جنین سقط شده

از کجا بفهمیم جنین سقط شده سقط ناقص زمانی اتفاق می افتد که پس از اتمام سقط، مقداری از بافت جنین یا حاملگی در داخل رحم باقی بماند. زنانی که سقط دارویی داشته اند یا از قرص های سقط جنین استفاده کرده اند، در معرض خطر بیشتری برای تجربه این عارضه هستند.

بارداری خارج رحم

 

 

بارداری خارج رحم

 

برای کسانی که قصد سقط جنین را دارند، باید توجه داشت که سقط جنین ناقص یکی از شایع ترین خطرات مرتبط با سقط جنین است.

علائم سقط جنین ناقص

علائم سقط ناقص می تواند از زن به زن دیگر متفاوت باشد، اما مستندترین علائم شامل موارد زیر است:

  • گرفتگی
  • تب
  • درد پایین کمر
  • درد لگن

برای علائم زیر لطفاً با 911 تماس بگیرید یا فوراً به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی باشید.

شیاف سقط جنین

شیاف سقط جنین

  • خونریزی طولانی مدت
  • اشباع کردن پد یا تامپون در کمتر از یک ساعت یا
  • خونریزی از یک پد دیگر در ساعت دوم

سقط جنین ناقص می تواند باعث عفونت شدید شود و باید در اسرع وقت توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی ارزیابی شود.

در صورت عدم درمان، سقط ناقص می تواند باعث شوک دهانه رحم شود که یک عارضه تهدید کننده زندگی است.

علائم بارداری

علائم بارداری

از قبل برنامه ریختن

اگر در حال حاضر با حاملگی ناخواسته سر و کار دارید و به سقط جنین فکر می کنید. آماده شدن مناسب برای این عمل می تواند به محافظت از سلامت و رفاه آینده شما کمک کند.

زنان به شدت تشویق می شوند که قبل از سقط سونوگرافی انجام دهند. سونوگرافی دقیقا سن حاملگی و محل آن را نشان می دهد . این اطلاعات به متخصصان پزشکی اجازه می دهد تا روند مناسب را برای خاتمه انتخاب کنند.

You Medical سونوگرافی های محدود و بدون هزینه را برای زنانی که اخیراً آزمایش بارداری مثبت داشته اند ارائه می دهد .

چرا قرص سایتوتک اثر نمیکنه

 

چرا قرص سایتوتک اثر نمیکنه

 

از کجا بفهمیم جنین سقط شده در حالی که ما سقط جنین ارائه نمی کنیم، می خواهیم زنان در تصمیم گیری های خود احساس امنیت و اطمینان داشته باشند.

 

دانستن اینکه احتمال بارداری وجود دارد می تواند شما را بر روی هر علامت کوچکی متمرکز کند. فقدان قاعدگی شایع ترین علامت اوایل بارداری است، اما علائم دیگر نیز می تواند به بارداری اشاره کند.

 7 علامت اصلی بارداری

از دست دادن دوره شما

از کجا بفهمیم جنین سقط شده همانطور که در بالا ذکر شد، از دست دادن پریود ماهانه شما اغلب شایع ترین علامت مرتبط با اوایل بارداری است. با این حال، اگر قاعدگی های ماهانه شما نامنظم است یا اخیراً بیمار بوده اید. از دست دادن دوره ممکن است نشان دهنده بارداری نباشد.

حساسیت سینه

هنگامی که لقاح اتفاق می افتد، بدن یک زن هورمونی به نام hCG تولید می کند . HCG فقط در دوران بارداری وجود دارد و احتمالاً مقصر ایجاد درد و حساس شدن سینه ها است. خبر خوب این است که سینه های حساس به احتمال زیاد پس از تطبیق بدن با سطوح جدید هورمون ها از بین می روند.

حالت تهوع

از کجا بفهمیم جنین سقط شده همه ما فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی را دیده‌ایم که نشان می‌دهند زنان در دوران بارداری بر حالت تهوع یا استفراغ غلبه می‌کنند. دوباره هورمون ها برای این نشانه اولیه بارداری مقصر هستند. متأسفانه، آنها می توانند در تمام طول بارداری برای برخی از زنان باقی بمانند.

خستگی

بیش از حد معمول احساس خستگی می کنید؟ پس از لقاح، بدن یک زن در حال حرکت بیش از حد است و یک بارداری کاملاً جدید را از ابتدا ایجاد می کند. همه این کارهای داخلی جدید می تواند باعث خستگی شدید شود و شما را خیلی زودتر از حد معمول به خواب ببرد.

تکرر ادرار

در دوران بارداری، بدن حجم خون خود را 30 تا 50 درصد افزایش می دهد. تمام این خون اضافی کار بیشتری را به کلیه ها می دهد تا پردازش کنند و باعث می شود شما بیشتر به حمام بروید.

هوس ها و حواس بالا

آیا احساس می کنید که حس بویایی شما قوی تر شده است. یا شاید بوهایی که قبلاً دوست داشتید اکنون باعث ایجاد احساس بیماری در شما می شود؟ دوباره هورمون ها برای این علامت اولیه بارداری مقصر هستند از کجا بفهمیم جنین سقط شده.

WHAT IS AN INCOMPLETE ABORTION?

نوسانات خلقی

آیا اخیراً بیشتر احساس ناامیدی، کمتر صبور یا احساساتی‌تر می‌کنید؟ نوسانات خلقی در دوران بارداری بسیار رایج است. اما به یاد داشته باشید، ممکن است هفته سختی را سپری کنید، پس زیاد مطالعه نکنید و احساسات مختلف را تجربه کنید.

What are the Signs of Early Miscarriage?

مراحل بعدی

اگر اخیراً رابطه جنسی محافظت نشده داشته‌اید و هر یک از علائم بالا را تجربه کرده‌اید، انجام آزمایش بارداری درجه پزشکی مرحله بعدی است. حتی اگر هنوز پریود خود را از دست نداده اید، آزمایش خون ممکن است بتواند بارداری بسیار زودرس را به طور مثبت تشخیص دهد.

Y ou Medical برای ارائه مراقبت های پزشکی و پشتیبانی مورد نیاز زنان در طول بارداری غیرمنتظره وجود دارد. به سادگی به شماره 313131 پیامک کنید و به ما اطلاع دهید که به آزمایش بارداری بدون هزینه یا اطلاعات بیشتر در مورد بارداری  علاقه مند هستید .

از کجا بفهمیم جنین سقط شده هیچ کس نباید وزن حاملگی غیرمنتظره را به تنهایی تحمل کند. امروز سیستم پشتیبانی خود را پیدا کنید!

Miscarriage

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *