پرش به محتوا
Home » آمپول پروستودین برای سقط جنین

آمپول پروستودین برای سقط جنین

آمپول پروستودین برای سقط جنین %%sep%% عوارض جانبی پروستودین %%sep%% دوز پروستودین %%sep%% موارد استفاده میزوپروستول %%sep%% عوارض جانبی میزوپروستول تا چه زمانی

آمپول پروستودین برای سقط جنین

آمپول پروستودین برای سقط جنین یک داروی نسخه ای است که به صورت تزریقی در دسترس است. معمولاً برای درمان سقط جنین استفاده می شود. Prostodin همچنین دارای برخی کاربردهای ثانویه و خارج از برچسب است. این موارد در زیر ذکر شده است.

خرید قرص سقط جنین

خرید قرص سقط جنین

 

سابقه پزشکی بیمار به همراه سن و جنسیت دوز پروستودین را تعیین می کند. دوز همچنین به مسیر مصرف و شکایت اصلی شما بستگی دارد که دارو برای آن تجویز شده است. برای اطلاعات دقیق در این مورد، بخش دوز را مطالعه کنید.

عوارض جانبی معمولاً با پروستودین شامل خونریزی رحمی است. در حالی که اینها اغلب مشاهده شده عوارض جانبی پروستودین هستند، ممکن است موارد دیگری نیز وجود داشته باشد. این موارد در زیر فهرست شده است. به طور معمول، این عوارض جانبی پروستودین طولانی مدت نیستند و پس از پایان درمان از بین می روند. اگر این عوارض بدتر شد یا برای مدت طولانی تری ادامه یافت، لطفاً با پزشک خود صحبت کنید.

اثر پروستودین در دوران بارداری آمپول پروستودین برای سقط جنین

آمپول پروستودین برای سقط جنین اثر پروستودین در دوران بارداری متوسط ​​و ناشناخته در دوران شیردهی است. مهم است بدانید که آیا پروستودین بر کلیه، کبد و قلب تأثیر دارد یا خیر. اطلاعات مربوط به چنین عوارض جانبی، در صورت وجود، در بخش هشدارهای مربوط به Prostodin آورده شده است.

خرید قرص سایتوتک

خرید قرص سایتوتک

 

 

سایر موارد منع مصرف پروستودین در بخش های پیش رو مورد بحث قرار گرفته است.

علاوه بر این، پروستودین ممکن است با سایر داروها نیز واکنش نامطلوب نشان دهد. برای لیست کامل به زیر مراجعه کنید.

همچنین باید توجه داشته باشید که Prostodin هنگام رانندگی بی خطر است و اعتیاد دارد آمپول پروستودین برای سقط جنین.

دوز پروستودین و نحوه مصرف

این دوز معمولی است که در اکثر موارد رایج درمانی توصیه می شود. لطفاً به یاد داشته باشید که هر بیمار و مورد آنها متفاوت است، بنابراین دوز مصرفی می تواند بر اساس بیماری، روش تجویز، سن بیمار و سابقه پزشکی متفاوت باشد آمپول پروستودین برای سقط جنین.

داروی سقط جنین

داروی سقط جنین

هشدارهای مرتبط با پروستودین

 • آیا استفاده از پروستودین برای زنان باردار بی خطر است؟

  پروستودین ممکن است عوارض جانبی متوسطی در دوران بارداری ایجاد کند. اگر اثرات مضر آن را احساس کردید فورا مصرف این دارو را قطع کنید و بدون نظر پزشک دوباره پروستودین را مصرف نکنید.

 • آیا استفاده از پروستودین در دوران شیردهی بی خطر است؟

  به دلیل عدم انجام تحقیقات در این زمینه، عوارض جانبی پروستودین برای زنان شیرده مشخص نیست آمپول پروستودین برای سقط جنین.

قیمت قرص سقط جنین

قیمت قرص سقط جنین

 • تاثیر پروستودین بر کلیه ها چیست؟

  آمپول پروستودین برای سقط جنین پس از مصرف پروستودین ممکن است برخی از عوارض جانبی روی کلیه ها وجود داشته باشد. در صورت مشاهده چنین عوارضی، مصرف این دارو را قطع کنید. فقط در صورتی که پزشکتان به شما توصیه کرده است این دارو را دوباره مصرف کنید.

 • تاثیر پروستودین بر کبد چیست؟

  پروستودین ممکن است اثرات مضری بر کبد داشته باشد. اگر احساس کردید که چنین اثری دارد، مصرف این دارو را قطع کنید و فقط با نظر پزشکتان دوباره شروع کنید.

تاثیر پروستودین بر قلب چیست؟

پروستودین می تواند عوارض جانبی متوسطی روی قلب داشته باشد. در صورت مشاهده هر گونه اثرات مضر، فورا مصرف این دارو را قطع کنید. قبل از استفاده مجدد از این دارو با پزشک خود مشورت کنید آمپول پروستودین برای سقط جنین.

موارد منع مصرف پروستودین

اگر از هر یک از بیماری های زیر رنج می برید، نباید پروستودین را مصرف کنید مگر اینکه پزشک به شما توصیه کرده باشد:

 • بیماری قلبی
 • بیماری کبد
 • آلرژی
 • آسم
 • کم خونی
 • دیابت

خرید آمپول سقط جنین

 

 

خرید آمپول سقط جنین

فواید دارویی تزریق پروستودین 250 میکروگرم

CARBOPROST حاوی “Carboprost” یک پروستاگلاندین مصنوعی (یک پیام رسان شیمیایی) آنالوگ PGF2α با خاصیت اکسیتوسیک است. برای درمان خونریزی شدید پس از زایمان (پس از زایمان) استفاده می شود. علاوه بر این، برای ایجاد سقط جنین با ایجاد انقباضات رحمی نیز استفاده می شود. معمولا بین هفته های 13 و 20 (سه ماهه دوم) بارداری تجویز می شود. کربوپروست ماهیچه های رحم را تحریک می کند و انقباضات رحم را افزایش می دهد.

همچنین، تولید پروستاگلاندین ها را افزایش می دهد که باعث افزایش بیشتر انقباضات و در نتیجه کنترل خونریزی پس از زایمان می شود. کربوپروست اغلب زمانی استفاده می شود که یک روش دیگر سقط جنین رحم را به طور کامل تخلیه نکرده باشد یا زمانی که یک عارضه بارداری باعث می شود نوزاد برای زنده ماندن خیلی زود به دنیا بیاید. کربوپروست در پیشگیری از خونریزی پس از زایمان در بیماران پرخطری که تحت عمل سزارین قرار می گیرند موثرتر از اکسی توسین است.

 

عوارض جانبی تزریق پروستودین 250 میکروگرم
 • حالت تهوع آمپول پروستودین برای سقط جنین
 • استفراغ
 • اسهال
 • گرگرفتگی (گرمی، قرمزی یا احساس سوزن سوزن شدن)
 • سرفه
 • سردرد
 • درد خفیف لگن یا دردهای قاعدگی
آیا می توانم در دوران بارداری از تزریق پروستودین استفاده کنم؟
استفاده از تزریق پروستودین در دوران بارداری بسیار خطرناک است. به دنبال مشاوره پزشکی باشید، زیرا مطالعات روی زنان باردار و حیوانات خطرات قابل توجهی را برای جنین در حال رشد نشان داده است آمپول پروستودین برای سقط جنین.
آیا می توانم خود تزریق را انجام دهم؟
پاسخ: خیر، از آنجایی که این تزریق به صورت عضلانی انجام می شود، باید در بیمارستان و زیر نظر پزشک انجام شود آمپول پروستودین برای سقط جنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *